نتایج جستجو برای عبارت :

پادررکاب

ولایت گوهراسلام ناب است/مفسراز بر دین وکتاب است/بوداو برترین خلق خدایی/برای شیعیان او آفتاب است/ز او احکام حق پردرزمین شد/همانا دشمن دین راعذاب است/نظام کشورما شد ولایی/ستون خیمه این انقلاب است/برایش مالک وعمار باشیم/که این گنجینه فیض وثواب است/کنون مولای ماسیدعلی هست/برایش امتی پادررکاب است/نگر الگوی ایرانی است رهبر/پیامش کل شیعه راخطاب است/بشارت میدهد ازبهر مهدی/ظهورحضرتش عین صواب است/
مرگ برغرب وسعوی که جنایت میکنند/برمسلمانان وشیعه هم خیانت میکنند/کارشان تزویر وظلم و هر جنایت درجهان/از ستمهای یهودی هم حمایت میکنند/پرشده دنیاهمیشه از شقاوتهایشان/خویش راهمکار شیطان بارذالت میکنند/گشته است آل سعودی محورشرو بدی/بهرشیعه ظلمهایی با شقاوت میکنند/کاسه صبر مسلمان گشته لبریز ازستم/خویش راآماده باش برولایت میکنند/دوره آخرزمان وآن ظهور مهدی است/شیعیان پادررکاب او حمایت میکنند/
رهبراپا دررکابت تابه آخر میرویم/ازبرخلق حماسه ماسراسر میرویم/دلسپاری برولایت راه ورسم بندگی/درگه حق مابه عشق پاک حیدر میرویم/رهروی ازخمینی با شهیدان رهگشاست/ بهرنابودی دشمن تابه خیبر میرویم/آن کلام دلنشینت جلوه قرآن حق/رونق تولید خودرا بهرکشور میرویم/باجوانان ولایی دردفاع انقلاب/باولایت تاشهادت تابه محشرمیرویم/برظهورناب مهدی ماهمه آماده باش/جان به کف بهرولایت مثل کوثر میرویم/
یابن الحسن روحی فداک پس کی ظهورت میرسد/برقلب خسته ازفراق سنگ صبورت میرسد/آقابیاپژمرده ایم از طعنه های دشمنان/درجشن میلاد شما شورو سرورت میرسد/مولای خوبیها بیا عالم چراغانی شده/در جمکران عاشقی پرتوز نورت میرسد/نام شما آرامش اهل ولایت گشته است/برمابصیرت میدهی عشقی زشورت میرسد/یک لشکری آماده شد بهرظهور ناب تو/برشیعه اینک صدنشان ازراه دورت میرسد/این نائب فرزانه ات باامتش پادررکاب/صدمژده برمسلمین بهرحضورت میرسد/
روزبصیرت گفتمان انقلاب است/یک پرتوی ازبهرنورآفتاب است/تابیدبرقلب همه خورشیدایمان/آنکس که اصل وریشه اسلام ناب است/درکشوری که انحراف وفتنه بوده/بانقشه دشمن وطن هرجا خراب است/غرب ویهود ونقش استکبارپررنگ/برمردمان ساده او رخ درنقاب است/کرده جسارت برامام وبرشهیدان/فتنه برِدشمن فقط پادررکاب است/حتی به عاشورائیان کرده جسارت/ننگ منافق بهرایرانی عِقاب است/ اندرنه دی ملت ایران به پاخاست/چون رهرو عترت و پیغام کتاب است/با وحدتش داده شکوهی کشورما/د
«بسم الله الرّحمن الرّحیم»
همیشه وقتی مراسم تشییع پیکر شهدا را می‌دیدم، در دل می‌گفتم ای کاش من هم در مراسم شرکت کرده بودم. اما همیشه یا بی‌خبر می‌ماندم یا کوتاهی همتم سبب می‌شد که بهانه‌ای برای شرکت نکردن در مراسم فراهم شود. این‌قدر این ماجرا ادامه پیدا کرد تا سال گذشته که آن شهید آمد و این‌جا هم شرحی از آن را بازگو کردم.
امسال روز دوم محرم هم دوباره به ضرورت کاری جایی بودم که پیکر دو شهید گمنام را آوردند. باز آن موج عجیب آمد و آن حال و هو

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تکنولوژی برتر آموزشی